Колаген морський (рибний)

Обсудить (0 мнений)
Колаген морський (рибний)
747.00грн.
20
Вес: 150 г

Країна походження: Франція
150 г - 747 грн.
200 г - 959 грн.
300 г - 1383 грн.

Колаген - один з головних структурних білків нашого організму. Він входить до складу волосся, нігтів, шкіри, внутрішніх органів, кісток, ясен, суглобів, судин, сполучної тканини.

*Шкіра стає пружною, еластичною та сяючою.

*Згладжування дрібних та значне пом'якшення глибоких зморшок

*Покращення стану суглобів та зв'язок, підвищення їх рухливості

*Регенерація сполучних тканин

*Відновлює блиск і пружність у волоссі

*Значне покращення кольору обличчя та загального стану, а також самопочуття

*Сприяє в покращенні стану при остеопорозі, остеохондрозі, артрозі.

*Сприяє на стан ясен
 

Гідролізований колаген Hеalth Hunter містить пептиди з низькою молекулярною вагою, які допомагають відновити його дефіцит в організмі, щоб протистояти появі ознак старіння, як зовні так і з середини. Відновіть природну зволоженість, еластичність та гладкість шкіри, щоб вона сяяла зсередини. Відчуйте зміни: ваше волосся і нігті будуть відновлюватися і виглядати більш здоровими, суглоби рухливими і гнучкими.

! Особливості морського колагену:

Рибний гідролізат колагену Health Hunter містить пептид колагену типу I. Мікрогранульовані пептиди легко розчиняються, забезпечуючи ефективну засвоюваність та абсорбцію для здорової шкіри, суглобів, зв'язок та волосся.

Найпоширеніший тип колагену, що виявляється в організмі людини, – це колаген 1-го типу. З 25 років організм починає втрачати запаси колагену 1 типу, що призводить до станів, пов'язаних зі старінням, таким як зниження еластичності шкіри, зморшки, випадання та ламкість волосся, порушення рухливості суглобів.

Дослідження показали, що морський колаген як харчова добавка сприяє підвищенню зволоженості, еластичності та пружності шкіри, внаслідок чого вона стає більш гладкою та здоровою.


! Різниця між морським колагеном Collagen marine і звичайним Collagen Peptides:

Морський колаген є майже виключно колагеном типу 1 (використовується у всіх клітинах людського тіла), а молекули пептидів менші за розміром і структурою більш схожі з людським і мають високий рівень засвоєння.У порівнянні зі звичайним, морський колаген особливо багатий на амінокислоту гідроксипроліном, який є будівельним білком шкіри та інших сполучних тканин.

Звичайний колаген складається в основному з колагену типу 1 і типу 3 - двох типів колагену. Має трохи гірший ступінь засвоюваності, оскільки молекула більша. Найчастіше його потрібно приймати більше, ніж морського, у 2-3 рази. Звичайний (бичачий) колаген є чудовим вибором, якщо у вас алергія на рибу.

! Як приймати колаген Health Hunter

Також пам'ятайте випивати 2л чистої води на день для кращого засвоєння колагену організмом.

 потрібно випивати

1. За півгодини до початку трапези.

2. Для профілактики захворювань та покращення самопочуття - 5 грамів на добу.

3. Для лікування лікування захворювань і усунення неприємних симптомів ревматизму або артриту - 10 грамів на добу.

4. Тривалість курсу - 3 місяці. Після перерви на такий самий період.

5. У разі підтримки захворювань суглобів курс збільшується до 6-ти місяців, а перерва скорочується до 2-х місяців.


Обирайте тільки якісний та сертифікований колаген. Вся продукція Health Hunter тестується в аналітичних лабораторіях з метою виключення сторонніх домішок і забруднень, а також для перевірки ідентичності та кількісного складу.